Kim jesteśmy?

JestMebel to idea stworzona przez ludzi z pasją i wieloletnim doświadczeniem na rynku meblarskim. Naszą ambicją jest zmiana sposobu w jaki myślisz o zamawianiu mebli i urządzaniu wnętrz.

Już od samego początku dajemy możliwości niedostępne w większości sklepów internetowych. Pozwalamy zaprojektować wybrany przez siebie mebel w sposób dostępny dotychczas tylko dla profesjonalistów. Oferujemy także wiele gotowych inspiracji.

Docelowo chcemy stać się Twoim pierwszym wyborem w poszukiwaniu pomysłu na wnętrze, mebli na wymiar, sprawdzonych projektantów i wykonawców.

Czym się kierujemy?

Certyfikat

Chcemy stale dawać Ci nowe powody do radości. Nasze założenia opierają się na ciągłym udoskonalaniu usług oraz dopasowywaniu ich do tego, czego potrzebujesz, aby wnosić realną WARTOŚĆ.

Certyfikat

Dla jednych oznacza ona indywidualizm i funkcjonalność, dla innych design, prostotę czy oszczędność czasu. Niezależnie od definicji to WARTOŚĆ decyduje o naszym zadowoleniu lub jego braku oraz daje nam perspektywę na przyszłość.

Kto za tym stoi?

JestMebel to efekt współdziałania specjalistów z wielu branż. Połączyliśmy naszą wiedzę i doświadczenie tak, aby stworzyć wyjątkowy projekt i narzędzie odpowiadające na wszystkie potrzeby Twojego wnętrza.

Biznes

Biznes

Naszymi partnerami branżowymi są firmy działające od wielu lat w branży meblarskiej, specjalizujące się w handlu i kompleksowych usługach. Wyróżnia je profesjonalizm, znajomość rynku oraz zaplecze technologiczne w postaci nowoczesnych parków maszyn. Do naszych partnerów mamy całkowite zaufanie, poparte wcześniejszą, długoletnią współpracą.

Design

Design

Korzystamy z wiedzy i umiejętności profesjonalnych projektantów i konstruktorów. To oni dbają o design i technologię wykonania naszych mebli. Dzięki ich doświadczeniu, wiemy jak tworzyć produkty dopasowane do Twoich potrzeb.

Technologia

Technologia

Współpracujemy ze specjalistami z branży IT, których rozwiązania pozwalają zautomatyzować proces realizacji zamówienia na każdym jego etapie - od projektu strony i konfiguratora mebli, aż po ich końcowe wykonanie. Dzięki temu korzystanie z naszej oferty jest prostsze niż myślisz.

Partner strategiczny strategiczny

Partner

Nasz partner strategiczny to szwajcarski holding SWISS KRONO, który szukając nowych sposobów budowania wartości dla swoich klientów, zdecydował się wesprzeć naszą inicjatywę i wspólnie z nami pracować nad realizacją projektu.