Nasza jakość

Mebel tworzysz Ty! My zadbamy o to, aby był on unikatowy, funkcjonalny i bezpieczny. Aby tak się stało używamy oryginalnych dodatków, nietuzinkowych uchwytów oraz wysokiej klasy materiałów posiadających wymagane na terenie UE certyfikaty. Poprawność techniczną konstrukcji zapewniają ustalone przez naszych inżynierów reguły. Dzięki nim zaprojektujesz tylko taki mebel, który jest bezpieczny dla Ciebie i Twoich bliskich.

Gwiazda

Jest opinia

5,0 / 5 na 20 opinii
Opinie
Nawet tam, gdzie nikt nie patrzy

Nawet tam, gdzie nikt nie patrzy

Dbamy o jakość wykonania, ze szwajcarską precyzją sprawdzając każdy element użyty do produkcji mebli. Dostarczamy nie tylko design, ale także bezpieczeństwo i pewność, że kupiony produkt spełnia wszelkie normy obowiązujące na terenie UE.

Płyta

Najwyższej jakości naturalne materiały

Materiałem bazowym jest wyłącznie certyfikowana płyta laminowana grubości 18 mm, produkowana przez SWISS KRONO Polska. Nie stosujemy folii, lakierów czy innych sposobów wykańczania powierzchni, które mogą być przyczyną nieprzyjemnego, chemicznego zapachu. Płyty laminowane posiadają klasę higieny E1, dzięki czemu wykonane z nich meble można z powodzeniem używać np. w szkołach czy placówkach gastronomicznych.

Okucia

Tylko markowe systemy prowadnic i zawiasów!

Otwierana setki razy w ciągu miesiąca szuflada – za każdym razem dokładnie się domknie. Drzwi od szafy nie zbudzą Cię swoim skrzypieniem. To niby drobiazgi, ale ważne w codziennym życiu. A ich gwarancją jest wysoka jakość użytych materiałów.

Plecy

Ścianki tylne z pełnej płyty

W JestMebel priorytetem jest solidność i bezpieczeństwo, dlatego tylna ściana mebla wykonana została z obustronnie laminowanej płyty o grubości 18 mm. Dzięki niej otwierając gwałtownie drzwiczki szafki lub próbując ją domknąć gdy wszystko zapakowane jest do granic możliwości, masz poczucie stabilności i komfortu.

Krawędzie

Oklejanie niewidocznych krawędzi

Wszystkie cięte krawędzie płyty, nawet te których nie widać z zewnątrz, wykończone są obrzeżem typu ABS. Jest bezpiecznie i estetycznie.

Szuflady

W pełni wysuwane, cicho zamykane szuflady

Cicha szuflada, która sama się domyka i do tego nie ugina się pod ciężarem niezbędnych drobiazgów? Teraz jest to możliwe dzięki zastosowaniu wyjątkowo solidnych systemów prowadnic, które wytrzymają nawet rygorystyczne testy Twoich dzieci.

Zaufani partnerzy, polska produkcja

Nasi partnerzy to starannie wybrane firmy, funkcjonujące na rynku od wielu lat, mogące pochwalić się długoletnią tradycją w branży meblarskiej. Każdy z nich dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym.